Pinko

pinko

Pinko je mladá talianska značka, ktorá sa stala synonymom vysoko oktánového kúzla. Spoločnosť Pietro Negra a Cristina Rubini, založená v roku 1980, naďalej používa iba tkaniny a materiály najvyššej kvality a skutočne ide do mesta s návrhárskou iskrou a blingom. PINKO je odpoveďou na módne potreby nezávislej, silnej a sexy ženy, ktorá si uvedomuje svoju ženskosť a rozhodla sa ju vyjadriť rôznymi spôsobmi, ale predovšetkým jej výberom štýlu. Kolekcia vyniká svojim unikátnym, eklektickým, originálnym a súčasným štýlom, ktorý je pre ženy celosvetovo príťažlivý. Ocenení tvorcovia  urobili značku okamžite rozpoznateľnou celosvetovo: Terry Richardson, Steven Klein a Xavi Gordo, Naomi Campbell, Elle MacPherson, Carmen Kass, Eva Herzigová, Alessandra Ambrosio, Kate Bosworth, Sara Sampaio, Barbara Palvin a Stella Maxwell, Mark Fast, Alessandra Facchinetti, Marina Spadafora, Viviana Volpicella a Nicola Brognano. Luxusné kožené kabelky- nezávislá ženskosť.Cena

285420
1285420
15 položiek celkom
Pinko Believe In Yourself Crossbody Bag
Novinka
€389

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Believe In Yourself v červenom prevedení s mechanickým zatváraním s originálnym nápisom.

Pinko Nero
Iba u nás!
€295

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Nero Limousine v čiernom prevedení s mechanickým zatváraním a doplnenými striebornými kovovými kamienkami. 

pinko mini love pearls kabelka
Novinka Iba u nás!
€331

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Love Pearls v modrom prevedení s mechanickým zatváraním je doslova zasypaná perlami.

pinko mini love pearls
Iba u nás!
€351

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Love Pearls v čiernom prevedení s mechanickým zatváraním je doslova zasypaná perlami.

pinko mix
Novinka Iba u nás!
€342

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Riga vo farebnom prevedení s mechanickým zatváraním a doplnenými striebornými kovovými kamienkami s bavlnou. 

Pinko coca cola red
Novinka Iba u nás!
€320

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Coca Cola v červenom prevedení s mechanickým zatváraním a originálnym nápisom.  

pinko love ruzova
Novinka Iba u nás!
Skladom
€420

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Love v ružovom prevedení s mechanickým zatváraním a originálnym nápisom doplnenými kamienkami.  

pinko cocacola black
Novinka Iba u nás!
€320

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Coca Cola v čiernom prevedení s mechanickým zatváraním a originálnym nápisom.  

pinko you are funny
Novinka
€389

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - You Are Funny v ružovom prevedení s mechanickým zatváraním s originálnym nápisom.

pinko you are strong 3
Novinka
€389

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - You Are Strong v modrom prevedení s mechanickým zatváraním a originálnym nápisom.

pinko love me tender
Novinka Iba u nás!
€352

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Love Me Tender v čiernom prevedení s mechanickým zatváraním a originálnym nápisom.

pinko jacquard
Novinka Iba u nás!
€420

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Love Jacquard v tmavomodrom  prevedení s mechanickým zatváraním a doplnenými striebornými kovovými kamienkami. 

Pinko Love Bicolor
Novinka Iba u nás!
€315 –10 %
€285

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Love Bicolor v ružovo čiernom prevedení s mechanickým zatváraním a doplnenými striebornými kovovými kamienkami.   

pinko nero
Novinka Iba u nás!
€331

Luxusná, ručne vyrábaná talianska kabelka Pinko - Love Strass v čiernom prevedení s mechanickým zatváraním a doplnenými kamienkami.

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom